Programe Forum - Welcome
Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo

Shko poshtë

Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo Empty Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 5:13 pm

Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo Sant-lake-city-300x217
Teksa mijëra njerëz vërshuan në rrugët e Salt Lake City vetëm me të brendshme ata nuk tentuan thjesht të thyejnë rekordet. Ndërsa në trup kishin vetëm mbathje e në rastin e femrave edhe reçipeta, një turmë njerëz thanë se synimi i tyre në këtë nismë është të thyejnë steriotipet. Salt Lake City njihet si një vatër e oponencës ndaj martesave mes komunitetit gej dhe bastion i konservatorizmit. “Qëllimi im është të ndryshoj Utahin. Ta bëj ti përshtatet zhvillimeve”, tha organizatorja Nate Porter. Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo Article-2041755-0E16059A00000578-498_306x423


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vërshojnë në rrugët e Sant Lake City gjysmë nudo Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi