Programe Forum - Welcome
Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 1:21 pm

Divorcet dita dites po behen me te shumta ! Cila mendoni se eshte arsyeja ?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 1:26 pm

Mendoj se xhelozia e tepert dhe tradhetia nese i konceptoj si dy pika por jane dhe shuem faktore te tjere sinqeriteti si cift njohja e mire e eprsonit qe ke ne krahe etj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:06 am

......njerzit nxitohen pa e njohur mire personin me t'cilin martohen


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:14 pm

mendja e lehte qe kan femrat :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 4:41 pm

per shkak tradhtiiie!! :@


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:43 pm

tradhetite e meshkujveeeeeeeeeeee
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 4:45 pm

te dyjaa palet tradhetojne po he Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:47 pm

e di mi e di po meshkujt tradhetojne me shume..Razz tashi na mbro i cik o goc, ou si ben dhe kjo..Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 4:52 pm

hahahha po gjynafff mi, tgjith fajet cunave i shkojn, sikur gocatt jan engjujj Razz (shaka) po ke te drejt, cunave si rri b*tha n'vend.... Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:56 pm

po mir mo se sdo han fasule epr nat ato, dueht me ngrene sup noj her..Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 4:58 pm

i ngecte supa ne fyt atyre ishalla Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:48 am

xhelozia,dhe tradhetia(disa ndahen edhe nga pamundesi ekonomike)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme? Empty Re: Cila mendoni se eshte arsyeja e divorceve ne ditet e sotme?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi