Programe Forum - Welcome
Paqe per te gjithe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paqe per te gjithe

Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Paqe per te gjithe

Mesazh nga Golden Age prej Wed Jun 29, 2011 2:03 pm

Ju pershendes te gjitheve. Une jam nga Prishtina. Shpresoj se do kalojme caste te mira se bashku. Uroj qe t'kete suksese te medha ky forum.


Golden Age
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jun 29, 2011 2:12 pm

Golden mire se erdhe edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Master prej Wed Jun 29, 2011 3:26 pm

Mire se erdhe vlla flm klb dhe ti ne mesin tone
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:24 pm

Paqe per te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcQEWTjEEvj_FIl77EQJFJtoshnYxFp8UQtUSgIuyQN3nlTmKZXE


Paqe per te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:20 pm

GoLden mire se erdhe mes nesh..Uroj te kaLosh sa me mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Alessia prej Thu Sep 08, 2011 1:17 pm

do ia kalosh mire mes nesh....sepse jemi nje forum shume i mire,...


Paqe per te gjithe Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:06 am

normal qe paqe do ket per te gjithe................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:32 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paqe per te gjithe Empty Re: Paqe per te gjithe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi