Programe Forum - Welcome
Helloooo Nga Enis@ People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helloooo Nga Enis@

Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Enisa prej Sun Oct 16, 2011 10:57 pm

Pershendetje un jam Enis@ edhe jeton ne shqiperi .uroj te kaloj bukur ne mesin tuaj mcncdd mcncdd

Enisa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 16/10/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Master prej Mon Oct 17, 2011 1:58 am

Mire se erdhe klb mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Helloooo Nga Enis@ Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Embelsira prej Mon Oct 17, 2011 11:50 am

Enisa mire se erdhe edhe te uroj argetim te kenshem ne mesin tone Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 31, 2011 5:37 pm

mireseerdhe dhe klm midis nesh sa me shume...

Helloooo Nga Enis@ Images?q=tbn:ANd9GcRUp9qnnIsQGNh5LI07SCAPa7wlsOe7Udm64JEntQOPcqQmkbZo


Helloooo Nga Enis@ Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga stv2008 prej Mon Oct 31, 2011 11:59 pm

MIR SE ERDHE ENISA KALOFSH BUKUR


Helloooo Nga Enis@ Rmjllujpg
Helloooo Nga Enis@ 2uz7cp0Helloooo Nga Enis@ 2uz7cp0Helloooo Nga Enis@ 2hwhe1_thjpgHelloooo Nga Enis@ 2uz7cp0Helloooo Nga Enis@ 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:07 pm

welcome...
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 5:03 pm

Welcome enisa :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:54 pm

mireserdhe...........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:46 pm

pershendetje mirserdhe ne mesin tone je shum i mirepritur ....................................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Helloooo Nga Enis@ Empty Re: Helloooo Nga Enis@

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi