Programe Forum - Welcome
Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës

Shko poshtë

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës Empty Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës

Mesazh nga Master prej Sat Oct 22, 2011 9:57 am

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës F.1021071229859_m
Të gjithë po flasin shumë shpesh për seksin e mëngjesit, por sa dhe pse është vërtet i rëndësishëm? Nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve me fat, të cilët kanë punë, dhe zgjoheni çdo mëngjes dhe filloni beteja të reja në punë, atëherë do t’u shërbejë mirë një dozë energjie për t’i mbijetuar ditës.
Nëse jeni në kërkim të punës, atëherë gjithsesi ju duhet energji shtesë për përcjelljen e shpalljeve për punë, sërish dhe sërish... Në çfarëdo rasti, seksi në mëngjes do t’ju kthjellë, do t’ju zgjojë dhe do ta lë buzëqeshjen në fytyrën tuaj gjatë gjithë ditës.

Meshkujt, kryesisht, janë gjithmonë në disponim për seks në mëngjes, sepse testosteroni zgjohet para tyre. Nëse femra zgjohet më herët se partneri, gjithsesi se duhet ta zgjojë mashkullin, duke qenë se ata janë gjithmonë në dispozicion për aksion mëngjesor.

Hulumtimet kanë treguar se femrat kënaqen më pak, sepse janë të ngarkuara me dukjen e tyre. Mirëpo, ato duhet ta dinë se për ta pasur gjithmonë pranë mashkullin e tyre duhet t’ia ofrojnë kënaqësinë e mëngjesit.

Disa partnerë shpesh i ikin seksit në mëngjes për shkak të erës së gojës, ndërsa arsyetimet e shpeshta janë se derisa çohen, i lajnë dhëmbët, u kalon dëshira për seks. Mirëpo, arsyetimet e tilla nuk duhet t’i pengojnë dy njerëz që të ndajnë momente fantastike në mëngjes. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës Empty Re: Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 12:54 am

si nuk pertojn aman..........une ne ato momente dua vetem gjume :PPP


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi