Programe Forum - Welcome
I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit

Shko poshtë

I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit Empty I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit

Mesazh nga Master prej Mon Oct 24, 2011 12:48 pm

I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit Fatura

Nëse në fund të muajit fatura e telefonit do t’u vinte plot 201 mijë dollarë, me siguri që do të vinit duart në kokë nga marrëzi! Kjo gjë i ka ndodhur amerikanes Selina Arons, nga Florida.
Selina ka dy vëllezër shurdh-memecë, të cilët komunikojnë me anë të sms-ve në telefon, i përdorin ata për të hyrë në internet dhe shohin e shkarkojnë video nëpërmjet telefonave.
Për dy javë, ata ishin në Kanada dhe dërguan më shumë se 2 mijë sms dhe përdorën sistemin roaming, si dhe shkarkuan shumë materiale. Në fund, fatura për motrën e tyre erdhi plot 201 mijë dollarë.
Ajo e tregoi këtë histori në televizor dhe kompania telefonike vendosi që t’ja reduktojë këtë shumë në vetëm 2500 dollarë, shumë që duhet ta paguajë brenda gjashtë muajve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi