Programe Forum - Welcome
Latest DiabloKeys Upd@te  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Latest DiabloKeys Upd@te

Shko poshtë

Latest DiabloKeys Upd@te  Empty Latest DiabloKeys Upd@te

Mesazh nga stv2008 prej Mon Oct 24, 2011 7:16 pm

- ZEE TV (Zee TV, Zee Cinema, Zee Russia) (13.0°E)[I2] (Key03[06] Active) (FE and Others, Not Underworld or Ipnosys) - 24.10.2011
- Bulsatcom (39.0°E)[I2] (Old Key03[06] from 13.06.2011) (FE) - 23.10.2011
- Sitel MAC (16.0°E)[I2] (Key03[06]) (FE) - 23.10.2011
- Sitel MAC (16.0°E)[I2] (Key M1) (FE) - 23.10.2011
- Sitel MAC (16.0°E)[I2] (Key M2) (FE) - 23.10.2011
- Dubai Sports CH33 (7.0°W)[Biss] (Update) - 23.10.2011
- Total TV (Fox Life, Fox Crime, Nao Geo)[CCW] - 21.10.2011
- Canal Digitaal NL (19.2°E)[I2] (Key03[06]) (FE, Underworld EMU, Ipnosys EMU and others) - 19.10.2011
- ZEE TV (Zee TV, Zee Cinema, Zee Russia) (13.0°E)[I2] (Key02[04]) (FE and Others, Not Underworld or Ipnosys) - 19.10.2011
- MNC TV (113.0°E), Global TV (113.0°E)[Biss] (New Keys) - 16.10.2011
- Bulsatcom (39.0°E)[I2] (Old Key02[04] Next key from 20.04.2010) (FE) - 13.10.2011
- Bulsatcom (39.0°E)[I2] [Old Key01[02] from 11.04.2010 Active - (FE, Ipnosys EMU and others Not Underworld) - 13.10.2011
- Canal Digitaal NL (19.2°E)[I2] (Key02[04] Active) (FE, Underworld EMU, Ipnosys EMU and others) - 12.10.2011
- RAI (13.0°E)[Seca] (Key0D) - 06.10.2011
- Telespazio Hungary (4.0°W)[Seca] (Key0D Next key) (FE) - 03.10.2011
- MNC TV (113.0°E), Zamjari 1,2 (108.2°E), MBC (South Korea) (166.0°E), First Ukraine Int (31.5°E), Kentron TV (DVB-S2) (39.0°E)[Biss] - 03.10.2011
- Amazonas (55.5°W)[BISS] - 28.09.2011
- NBA TV (18.0°W)[Biss] - 27.09.2011
- NBA TV (24.5°W)[Biss] - 26.09.2011
- Teleclub (Swiss cable)[Nagra] (Key01 Active) - 22.09.2011
- ART Prime Sports (49.0°E)[Biss] - 19.09.2011
- Cablecom Swiss cable[Nagra 2] (Old Key00 Active again) - 09.09.2011
- Teleclub (Swiss cable)[Nagra] (Key00) - 09.09.2011
- Telespazio Hungary (4.0°W)[Seca] (FE) - 06.09.2011
- Canal Digitaal NL (19.2°E)[Seca] (Key0C Next Oct2011) (Diablo WiFi or Diablo v2 Rev3.9/Ipnosys0.23 only) - 04.09.2011
- Canal Digitaal NL (19.2°E)[Seca] (Key0D Active) (Diablo WiFi or Diablo v2 Rev3.9/Ipnosys0.23 only) - 04.09.2011
- RAI (13.0°E)[Seca] (Fausto) NEXT - 03.09.2011
- TV Globo (13.0°E)[Nagra2] - 18.08.2011
- Unitymedia - ISH (cable)[Nagra2] (Key00 Active) - 31.07.2011
- Cablecom (Swiss Cable)[Nagra2] (Key00) - 27.04.2011
- ORF (19.2°E)[Cryptoworks] - 05.03.2011
- AustriaSat (19.2°E)[Cryptoworks] - 05.03.2011
- Kabel Deutschland (23.5°E)[Nagra2] (Key00 Active) - 28.05.2009

Kodi:
http://www.filejumbo.com/Download/82E0E078450A68DD


Latest DiabloKeys Upd@te  Rmjllujpg
Latest DiabloKeys Upd@te  2uz7cp0Latest DiabloKeys Upd@te  2uz7cp0Latest DiabloKeys Upd@te  2hwhe1_thjpgLatest DiabloKeys Upd@te  2uz7cp0Latest DiabloKeys Upd@te  2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi