Programe Forum - Welcome
Pershendetje <3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje <3

Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Pershendetje <3

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 05, 2011 7:42 pm

Very Happy c'km? une jam Morena......Moderatorja e re ktu ne forum, shpresoj t'ja kalojmmm sa mire bashke!!!!! :)
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Embelsira prej Sat Nov 05, 2011 9:32 pm

Mire se erdhe moj Morena ..Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone . Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Nov 06, 2011 3:14 am

Flm Durrsake........eshte kenaqesiii Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Master prej Sun Nov 06, 2011 5:31 am

Mire se erdhe klb mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje <3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 4:27 pm

Flm D3lux... :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:05 pm

mireserdhe dhe klm ....
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Vdeksha une per ty Morena :D

Mesazh nga AJLA prej Sun Dec 18, 2011 7:01 am

Razz

AJLA
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 18/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Master prej Sun Dec 18, 2011 7:09 am

Plasi ktu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje <3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga stv2008 prej Sun Dec 18, 2011 12:21 pm

Pershendetje <3 T9f5oyPershendetje <3 T9f5oyPershendetje <3 T9f5oyPershendetje <3 2qvgksl


Pershendetje <3 Rmjllujpg
Pershendetje <3 2uz7cp0Pershendetje <3 2uz7cp0Pershendetje <3 2hwhe1_thjpgPershendetje <3 2uz7cp0Pershendetje <3 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Dec 20, 2011 5:20 pm

AJLA yvii ime mirseerdhe <3


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:53 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:49 pm

prshendetje gezohem qe po te njoh


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje <3 Empty Re: Pershendetje <3

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi