Programe Forum - Welcome
Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit

Shko poshtë

Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit Empty Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit

Mesazh nga stv2008 prej Wed Nov 09, 2011 7:41 pm

digitalb lancon
frekuencat e reja:

10.762-h-27.500 3/4
10.803-h-27.500 3/4
10.845-h-27.500 3/4
11.055-v-27.500 3/4
10.928-h-27.500 3/4


Frekuencat e e reja teDIGITALBIT

DigitAlb 1
MPEG-2
DVB-S
Frekuenca: 10.762
SYM RATE: 27.500
Polarizimi: Horizontal
FEC: 3/4


DigitAlb 2
MPEG-2 DVB-S
Frekuenca: 10.803
SYM RATE: 27.500
Polarizimi: Horizontal
FEC: 3/4


DigitAlb 3
MPEG-2 DVB-S
Frekuenca: 10.845
SYM RATE: 27.500
Polarizimi: Horizontal
FEC: 3/4DigitAlb 4
MPEG-4 dhe HD
DVB-S2
Frekuenca: 11.055
SYM RATE: 27.500
Polarizimi: Vertikal
Modulation: 8PSK
FEC: 3/4


DigitAlb 5
HD dhe Mpeg 4
DVB-S2
Frekuenca: 10.928
SYM RATE: 27.500
Polarizimi: Horizontal
Modulation: 8PSK
FEC: 3/4
TV
Top Channel
Top News
My Music
Bang Bang
Cufo TV
JuniorTV
EXP Shkence
EXP Histori
EXP Natyra
RTV-21
KTV
Klan Kosova

Radio
Top Albania
Top Gold
MM Radio TV
DIGI +
Film AUTOR
Film Hits
Film Thriller
Film Drame
Film Aksion
Film Komedi
X-1
X-2
T Channel
Shop TV


TV
SuperSport-1
SuperSport-2
SuperSport-3
SuperSport-4
SuperSport-5
KLAN TV
News-24
Digi Gold
musicAL
ABC News
TVSH
Ora News

Radio
Radio Klan
City Radio
SS Radio TV
Nat Geo HD
Discovery HD
HD7
HD8
NICKLEODEON HD
EuroSport HD
EuroSport 2 HD
DORCEL HD

Cartoon Network
Nat Geo
Nat Geo Wild
TRAVEL
MGM
Fox Life
Fox Crime TV
HD1
HD2
HD3
HD4
HD5
HD6
TRAVEL HD
MTV HD

UFO Education
Planet TV
SCAN TV
Alsat-M
Channel One
SuperSonic
X-3
X-4


Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit Rmjllujpg
Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit 2uz7cp0Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit 2uz7cp0Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit 2hwhe1_thjpgNdryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit 2uz7cp0Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit Empty Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit

Mesazh nga Master prej Wed Nov 09, 2011 8:17 pm

Sh flm info e rendesishme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ndryshimet dhe frekuencat e fundit te digitalbit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi