Programe Forum - Welcome
Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar

Shko poshtë

Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar Empty Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar

Mesazh nga Master prej Mon Nov 21, 2011 8:33 am


Shpejtësia e madhe me të cilën po lëvizte ka përplasur në mur mbi trotuare automjetin superluksoz me të cilin po lëvizte mbrëmjen e të dielës shtetasi Ledio Ruçi, djali i deputetit të PS, Gramoz Ruçi.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksidenti në Tiranë, makina e djalit të Ruçit “fluturoi” në trotuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi