Programe Forum - Welcome
Katër shqiptarë dhe italiane arrestohen me 310 kilogramë marijuanë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katër shqiptarë dhe italiane arrestohen me 310 kilogramë marijuanë

Shko poshtë

Katër shqiptarë dhe italiane arrestohen me 310 kilogramë marijuanë Empty Katër shqiptarë dhe italiane arrestohen me 310 kilogramë marijuanë

Mesazh nga Master prej Tue Dec 06, 2011 7:39 am


Katër shtetas shqiptarë u arrestuan sot nga policia italiane me një sasi prej 310 kilogramë marihuanë.
Lulzim Murataj, Xhovan Saraçi, Orges Verbofshi dhe Ermion Xheka janë vënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar nga policia italiane në fshatrat e Acquaviva.
Nga burimet zyrtare të Policisë, bëhet e ditur se shtetasit e arrestuar janë 4 shqiptarë dhe 1 italian.
Nga të njëjtat burime mësohet se lënda narkotike e sekuestruar është e llojit marijuanë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Katër shqiptarë dhe italiane arrestohen me 310 kilogramë marijuanë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi