Programe Forum - Welcome
Kërkohej në Shqipëri për vrasje, FBI e arreston në Detroit pas 22 vitesh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kërkohej në Shqipëri për vrasje, FBI e arreston në Detroit pas 22 vitesh

Shko poshtë

Kërkohej në Shqipëri për vrasje, FBI e arreston në Detroit pas 22 vitesh Empty Kërkohej në Shqipëri për vrasje, FBI e arreston në Detroit pas 22 vitesh

Mesazh nga Master prej Sat Dec 10, 2011 11:24 am


Detroit—Një i dënuar për vrasje në Shqipëri është arrestuar në Detroit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas 22 vitesh kërkim.
Selin Struga mësohet se jetonte në arrati në Miçigan ndërsa është ndaluar më në fund nga FBI. Doumentet e gjykatës thonë se ky person ka kryer një vrasje në një lokal në verën e vitit 1989.
Ai është dënuar për këtë krim në Shqipëri pavarësisht se nuk ishte pjesë e procesit gjyqësor.
Struga u arrestua mëngjesin e së enjtes nga FBI-ja ndërsa qeveria shqiptare ka kontaktuar Departamentin e Drejtësisë për të kryer ekstradimin e Strugës.
“Ai e mësoi sot se tanim nuk mund ti shpëtojë ligjit”, tha zëdhënësi i FBI-së Simon Shaykhet.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kërkohej në Shqipëri për vrasje, FBI e arreston në Detroit pas 22 vitesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi