Programe Forum - Welcome
Vrau gruan me thikë para dy fëmijëve, dënohet shqiptari në SHBA People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrau gruan me thikë para dy fëmijëve, dënohet shqiptari në SHBA

Shko poshtë

Vrau gruan me thikë para dy fëmijëve, dënohet shqiptari në SHBA Empty Vrau gruan me thikë para dy fëmijëve, dënohet shqiptari në SHBA

Mesazh nga Master prej Tue Dec 20, 2011 1:01 pm


Një burrë shqiptar u dënua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me 40 vite burg pasi theri gruan e tij përpara dy fëmijëve, në atë kohë 11 dhe 16 vjeç. Ngjarja ndodhi në Chesterfield në dhjetorin e vitit 2009 ndërsa gjykata e mbylli pas dy vitesh procesin gjyqësor. Mediat amerikane njoftojnë se 43 vjeçari Leonart Nazarko ju drejtua trupit gjykues në Macomb Contry Circuit duke thënë se ndjen keqardhje për çka ka ndodhur. Siç raportojnë gazetarët zëri i tij shkëputej disa herë gjatë kohës që fliste pasi gjendja nervore duket të ishte jo e mirë. “Nuk kam patur asnjëherë qëllim të shkatërroj familjen time. Kërkoj falje nga fëmijët e mi për gjithçka ka ndodhur”, tha Nazarko. Ai u dënua në fakt nga gjykata për vrasje të shkallës së dytë, krim i kryer në dëm të shtetases Andoneta Nazarko 41 vjeçe.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vrau gruan me thikë para dy fëmijëve, dënohet shqiptari në SHBA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi