Programe Forum - Welcome
Reshjet e shiut dhe borës, bllokohen disa automjete në Qafën e Llogarasë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reshjet e shiut dhe borës, bllokohen disa automjete në Qafën e Llogarasë

Shko poshtë

Reshjet e shiut dhe borës, bllokohen disa automjete në Qafën e Llogarasë Empty Reshjet e shiut dhe borës, bllokohen disa automjete në Qafën e Llogarasë

Mesazh nga Master prej Tue Dec 20, 2011 1:05 pm


Bllokohet kalimi në aksin rrugor Vlorë-Sarandë si pasojë e reshjeve të shiut dhe borës në Qafën e Llogarasë.
Disa automjete janë bllokuar në qafën e Llogarasë në pamundësi për të kaluar si pasojë e akujve dhe dëborës në rrugë.
Automjetet nuk janë të pajisur me zinxhir ndërsa po qëndrojnë në pritje të hapjes së rrugës. Nga policia mësohet se mjetet e pastrimit të ndërmarrjes rrugore ndodhen në zonë dhe po hedhin kripë dhe skorie për të bërë të mundur qarkullimin e automjeteve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Reshjet e shiut dhe borës, bllokohen disa automjete në Qafën e Llogarasë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi