Programe Forum - Welcome
Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Alessia prej Sat Dec 31, 2011 8:43 pm

...diskutim...


Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Master prej Sat Dec 31, 2011 10:42 pm

Ne shpi me familjen ne kompiuter


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 9:03 am

duke pare televizor,duke derguar sms urimi,duke bere telefonata,ne net duke uruar....etj...


Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 9:15 am

duke ber vizita


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 9:26 am

duke fjet gjum hahaha..


Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 10:03 am

duke ngrene bakllava


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 10:28 am

hhahhha..te befte mire..


Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:46 am

rri e shoh oren,ose shkruaj poezi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri?? Empty Re: Si e kaloni kohen kur prisni Vitin e Ri??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi