Programe Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Sun Jan 01, 2012 9:42 am

Ju derishroj sukses me forumin, qenka i rregulluar mire. Shpresoj te kalom mire se bashku.

dr.Dugi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 01/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Sun Jan 01, 2012 10:04 am

Flm qe erdhe dhe gz qe te pelqeu forumi shpresoj te kalosh mire mes nesh dhe Gezuar vitin e ri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Sun Jan 01, 2012 10:06 am

Mire se ju erdha, shpresoj edhe une qe te kalojm mire. Erdha qe te jap pak kontribut per kete forum rreth mjeksie, po nuk kish kend per te do te doja te kontaktonim ne pak me gjer per kendin e mjeksise.

dr.Dugi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 01/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Sun Jan 01, 2012 12:26 pm

mireseerdhe klm midis nesh..

Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcSFF0eaI4N-aB2RscZI5fFGZKMs8i6ZHommU3-LLoXKhoaHfbOTzwVbRe0W


Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Jan 06, 2012 12:50 am

Mirseerdhe... :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:52 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:52 pm

prsh mirseredhe........................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi