Programe Forum - Welcome
I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Master prej Mon Jan 02, 2012 1:38 pm

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Mi-300x197
Një pacient humbi jetën në spital pasi penisi i tij u kafshua nga një mi. 53 vjeçari Arun Sandhukha nga Sreerampore i Hooghly u pranua në urgjencë në spitalin SSKM në Kolkata në 11 dhjetor pasi vuante nga pneumonia. Në 23 dhjetor familja e tij shkoi për vizitë në spital por e pa të shtrirë në krevat në agoni ndërsa ishte i mbushur përreth me gjak. Një prej familjarëve tha për median se asnjë infermiere nuk ishte aty dhe minjtë kishin kafshuar penisin e tij duke shkaktuar gjakderdhje dhe më pas vdekjen. Drejtuesit e spitalit u mjaftuan me ekzistencën e minjve në ambientet e brendshme.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty Re: I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 2:12 pm

apapapapa...ca bote jena edhe ne ma...asht ba miu ma i madh se une...


I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty Re: I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Master prej Mon Jan 02, 2012 2:42 pm

hashahhaha kujdes


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty Re: I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 7:56 pm

jo mos qesh se eshte shume e vertet..


I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty Re: I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:33 pm

shgefe shefe edhe miu kafsh vdekjeprurse....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti Empty Re: I kafshon penisin miu në spital, humb jetën pacienti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi