Programe Forum - Welcome
Itali, vritet me 7 plumba shqiptari, i dyti në Pavia brenda një jave People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, vritet me 7 plumba shqiptari, i dyti në Pavia brenda një jave

Shko poshtë

Itali, vritet me 7 plumba shqiptari, i dyti në Pavia brenda një jave Empty Itali, vritet me 7 plumba shqiptari, i dyti në Pavia brenda një jave

Mesazh nga Master prej Mon Jan 16, 2012 5:46 pm


Një tjetër shtetas shqiptar është vrarë në zonën e Pavias në Itali pa mbushur ende një javë nga vrasja e edmond Shtjefnit i cili u ekzekutua në një pub të zonës nga një person që deshi ta përqafonte.
Agjencia italiane e lajmeve ANSA, shkruan sot se një shqiptar i moshës 39-40 vjeç, është ekzekutuar me armë natën e kaluar në Casorate, zonë e Pavias.
Il Giorno shkruan se viktima e ngjarjes është shtetasi S.K. ai sipas medias së njëjtë uq ëllua shhatë herë me një pistoletë të kalibrit të vogël, 7.65 mm.
Sipas policise italiane, viktima ka qene duke ecur pas mesnate ne momentin kur eshte qelluar ne nje vrasje qe deri tani rezulton te jete pa deshmitare.
Shtate te shtenat me pistolete nderkohe kane terhequr vemendjen e banoreve qe lajmeruan policine. Hetuesit thane se shqiptari ishte qelluar me plumba ne bark dhe ne gjoks. Dyshimet jane per nje veper te mafias lokale pasi shqiptari nuk kishte precedente te rende penale.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Itali, vritet me 7 plumba shqiptari, i dyti në Pavia brenda një jave Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi