Programe Forum - Welcome
Pershedes..!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershedes..!!!

Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Pershedes..!!!

Mesazh nga Aииå prej Sat Jan 28, 2012 10:41 pm

Jam Anna,ketu erdha me ftesen e fondatorit ..Mire se ju gjej kisss
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Re: Pershedes..!!!

Mesazh nga Master prej Sat Jan 28, 2012 10:47 pm

Mire se erdhe klm mes nesh...


Pershedes..!!! WELLCOM


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershedes..!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Re: Pershedes..!!!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Jan 30, 2012 10:12 pm

U bene 2 ANNA :) Mirse erdhe!!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Re: Pershedes..!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:52 pm

[quote]pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Re: Pershedes..!!!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:52 pm

prsh ckm


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershedes..!!! Empty Re: Pershedes..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi