Programe Forum - Welcome
Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain

Shko poshtë

Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain Empty Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 7:53 pm

Dashuri e llahtarisur, është konsideruar ajo e lindur mes një kanibali të vërtetë dhe një femre vampire në një spital psikiatrik të Suedisë.Pasion i vërtetë jo mes personave të një filmi thriller, por mes një mashkulli që hëngri të dashurën e tij dhe një vajze që duket se piu gjakun e të atit.

Ata jo vetëm që duken shumë të dashuruar, por madje kanë vendosur edhe të martohen.

Dy fytyra të njohura për publikun, por tashmë të përfunduar në faqet rozë të revistave, për krimet e tyre monstruoze.
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain Empty Re: Dashurohen Në Spitalin Psikiatrik, Kanibali Që Hëngri Të Dashurën Dhe Vampirja Që Vrau Babain

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:35 pm

cift shum i bukur qenka...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi