Programe Forum - Welcome
Sofia Vergara “Femra më e dëshiruar e Botës” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sofia Vergara “Femra më e dëshiruar e Botës”

Shko poshtë

Sofia Vergara “Femra më e dëshiruar e Botës” Empty Sofia Vergara “Femra më e dëshiruar e Botës”

Mesazh nga Master prej Sat Feb 04, 2012 8:25 pm


Aktorja nga Kolumbia Sofia Vergara u shpall “Femra më e dëshiruar e Botës”.
Faqja AskMen.com publikoi listën e 100 femrave më tërheqëse të planetit, duke renditur në vend të parë protagonisten e “Modern Family”.
“Jam e nderuar që kam fituar këtë çmim. Falënderoj të gjithë meshkujt që më dëshirojnë.”. u shpreh aktorja 39-vjeçare.
Mes femrave të përfshira në listën e 100 më të dëshiruarave të botës, janë 11 të moshës mbi 35-vjeçare, ku përfshihet edhe Demi Moore.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sofia Vergara “Femra më e dëshiruar e Botës” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi