Programe Forum - Welcome
‘Loja’ e seksit pajtues People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


‘Loja’ e seksit pajtues

Shko poshtë

‘Loja’ e seksit pajtues Empty ‘Loja’ e seksit pajtues

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:57 pm

‘Loja’ e seksit pajtues F.0205002020978_m
Nuk ka asgjë të gabuar që të bësh paqe në krevat, pasi të jeni sqaruar, por mos e përdorni seksin si një leukoplast që mbulon plagën.
Në jetën në çift, mjafton një shkëndijë për të nisur një betejë, por është mënyra me të cilën ai reagon që të zbulon domethënien e atij sherri për lidhjen .

“Ai mund të synojë te erosi për të krijuar një sens imagjinar intimiteti” shpjegon psikologu William Luly. Po nëse arsyeja që jeni grindur nuk është sqaruar, gjendja vetëm do keqësohet. Ai mund edhe të ketë frikë mos raporti juaj është në rrezik.

Burrat e kanë mendjen praktike dhe duan që të veprojnë për t'i mbajtur gjërat në vendin e tyre. Kërkojnë afrimin fizik sepse duan të sigurohen që çdo gjë është në rregull. “Shpjegoji që fakti se keni një kontradiktë nuk do të thotë se keni arritur në pikën e ndarjes: nëse ai di të lëvizë në një terren solid, do jetë më i gatshëm ndaj përballjes”, thotë Luly.

Pasi t'i kesh dhënë konfirmimet që e qetësojnë, thuaji se ke akoma nevojë që të përballesh me arsyen që çoi në shpërthimin e grindjes. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

‘Loja’ e seksit pajtues Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi