Programe Forum - Welcome
BlackBerry 10 vetëm pas një viti! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackBerry 10 vetëm pas një viti!

Shko poshtë

BlackBerry 10 vetëm pas një viti! Empty BlackBerry 10 vetëm pas një viti!

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 10:10 pm

BlackBerry 10 vetëm pas një viti! Blackberry_10-203x300
Prodhuesi i njohur kanadez i telefonave të mençur mobil BlackBerry, ka njoftuar se deri në fund të vitit të ardhshëm nuk do të lansojë modele të reja të telefonave me versionin e ri të sistemit të saj operativ BlackBerry BBX, i cili tani quhet BlackBerry 10.
Ne tashmë kemi pasur rastin të shohim disa rrjedhje të modeleve BlackBerry 10, më saktësisht modelin BlackBerry Surfboard, mirëpo me sa merret vesh ky model do të jetë i gatshëm për treg vetëm në fund të vitit të ardhshëm.
Këtë lajm e ka dhënë vetë drejtori i kompanisë RIM BlackBerry, Mike Lazaridis, i cili ka folur edhe për çipat e ri të kompanisë, si dhe për datën e lansimit të modeleve të reja me BlackBerry 10.zemraorg


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

BlackBerry 10 vetëm pas një viti! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

BlackBerry 10 vetëm pas një viti! Empty Re: BlackBerry 10 vetëm pas një viti!

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 4:54 am

kismet te jemi gjall e pastaj ta shohim se cka del
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi