Programe Forum - Welcome
Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover

Shko poshtë

Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover Empty Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 10:11 pm

Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover Samsung-Galaxy-Xcover-179x300
Samsung Galaxy Xcover, i cili është një model “i fortë” i telefonit të Samsung që bazohet në Android, ishte paralajmëruar gjatë muajit të kaluar, ndërsa tani duket se i njëjti do të vijë së shpejti edhe në tregun evropian, përkatësisht në Mbretërinë e Bashkuar prej muajit dhjetor.

Telefoni më i ri i kompanisë jug-koreane, përkatësisht Samsung Galaxy Xcover është i certifikuar me standardin iP7, që do të thotë se pajisja është e mbrojtur nga pluhuri, uji, dhe pikat e shiut që mund të bien në të, ndërsa telefoni mbështetet nga Android Gingerbread.

Galaxy Xcover posedon një ekran të ndjeshëm në prekje me 3.65 inç, i cili gjithashtu është i mbrojtur nga gërvishtjet, ndërsa i njëjti vjen edhe me kamerën prej 3.2 mega-piksel, si dhe LED ndriçues, i cili mund të përdoret edhe si bateri ndriçimi.zemraorg


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover Empty Re: Në dhjetor, Samsung del me Galaxy Xcover

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 4:54 am

po dalin lloj-lloj markash telefoni
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi