Programe Forum - Welcome
Dhjetë ishujt më të mëdhenj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhjetë ishujt më të mëdhenj

Shko poshtë

Dhjetë ishujt më të mëdhenj Empty Dhjetë ishujt më të mëdhenj

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:34 am

* Grenlanda (2.130.800 km²)
* Guinea e Re (800.000 km²)
* Borneo (725.500 km²)
* Madagaskar (578.041 km²)
* Baffin (Baffin Island) (507.451 km²)
* Sumatra (425.000 km²)
* Hons (227.414 km²)
* Ishullit Viktoria rreth (217.291 km²)
* Britania e Madhe (216.777 km²)
* Ellesmere (Ellesmere Island), (196.236 km²)
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi