Programe Forum - Welcome
Pershendetje.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje....

Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Pershendetje....

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 11:50 am

Mire se ju gjeta te gjithve...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 11:53 am

Mir se erdhe

Pershendetje.... 28978_389339531111_287569251111_3801934_4655516_n


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 11:54 am

Windows8 shkruajti:Mir se erdhe

Pershendetje.... 28978_389339531111_287569251111_3801934_4655516_n

Te faleminderit dhe mire se ju gjeta dhe njehere..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Sarita prej Fri Feb 17, 2012 11:55 am

Mire se erdhe Estrela kalo bukur ...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:04 pm

Faleminderit Sarita gjithashtu dhe ju.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Feb 25, 2012 2:28 am

Mirse erdhe! :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Estrela prej Sun Feb 26, 2012 9:10 pm

Mire se ju gjeta Morena..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Alessia prej Sat Mar 24, 2012 11:19 am

welcome!Razz


Pershendetje.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:51 pm

mire serdhe........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:54 pm

prsh mirserdhe........................


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje.... Empty Re: Pershendetje....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi