Programe Forum - Welcome
Edhe une mes jush.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe une mes jush....

Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 01, 2011 4:33 pm

Hey pershendetje te gjithve!
Une jam Toni e po ju shkruaj nga Tirana
Jam anetar i ri ketu mes jush por shpresoj te gjej shpejt shoqeri e tia kalojm mire bashke
Nje pershendetje per ju te gjithe Razz Razz Razz
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 01, 2011 4:35 pm

Hahahaha mire se erdhe ore dreq i vogel hahaha edhe ketu me erdhe ti mua hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 01, 2011 4:36 pm

ouu shih shihhh edhe ti ketu ...smu ndave moj qe smu ndave
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 01, 2011 4:36 pm

Hahahahahaahaha epo kshu e ka dashuria e vjeter hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 01, 2011 4:38 pm

po sic duket do me besh te te propozoj serisht
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 4:40 pm

Mire se erdha lal klm mes nesh ti me ne dhe ne me ty
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 4:41 pm

Rolling Eyes
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 01, 2011 4:46 pm

flm lal e respekte edhe per ty
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Njera prej Fri Jul 01, 2011 9:35 pm

Mire se erdhe Toni!! Te uroj tja kalosh sa me bukur!!! Very Happy
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 05, 2011 7:15 pm

te keqen e nickes qe me paske
flm edhe ty per mikpritjen Very Happy
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:24 pm

Edhe une mes jush.... Images?q=tbn:ANd9GcS9Iflp3sjfYJVm8k1X0hjs6QPtziGrQ-wdqV9MMF6IeA9AjHgb3K_Rx6upIw


Edhe une mes jush.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:50 pm

Toni mireseerdhe mes nesh...Uroj te kaLosh sa me mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Sep 16, 2011 12:11 pm

hay flm per te gjithe ju qe me keni shkrujt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga erlind.f.l prej Sun Dec 11, 2011 1:19 pm

mireserdhe...
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:55 pm

mireserdhe...........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:43 pm

pershendetje mireserdhe ........... mes nesh


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed Jun 13, 2012 12:36 pm

kisss per juve qe me paskeni pershendet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe une mes jush.... Empty Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi