Programe Forum - Welcome
Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven

Shko poshtë

Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven Empty Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven

Mesazh nga Master prej Mon Mar 19, 2012 5:18 pm

Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven F.0319153913438_m
Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, mezi pret ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Italisë kundër Juventusit.
Skuadra nga San Siro u mposht me rezultat 2-1 në shtëpi në ndeshjen e parë të zhvilluar në shkurt, por Ibra beson se Rossonerët do ta përmbysin rezultatin në ndeshjen e të martës në Juventus Stadium.

“Ne do të shkojmë në Torino për t’u kualifikuar në finale. Ne e dimë se do të jetë vështirë, por është e mundshme dhe ne duam të kalojmë më tej”, citohet të ketë thënë Ibrahimovic për Aftonbladet. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ibrahimovic: Do ta eliminojmë Juven Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi