Programe Forum - Welcome
Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit

Shko poshtë

Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit Empty Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit

Mesazh nga Master prej Mon Mar 19, 2012 5:19 pm

Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit F.0319172440825_m
Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, ka theksuar rëndësinë e ndeshjes kthyese gjysmëfinale të Kupës së Italisë kundër Milanit.
Zonja e Vjetër ka rezultat pozitiv (2-1) nga ndeshja e parë e zhvilluar në San Siro, ndërsa Conte është i përqendruar maksimalisht për të arritur në finale.

“Kjo është një ndeshje që ta jep mundësinë të fitosh një trofe. Nesër (e martë) do ta luajmë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit”.

“Për neve, që jemi në periudhën e rindërtimit, do të jetë e rëndësishme që të fitojmë një trofe”, u ka thënë trajneri gazetarëve.

Conte ka deklaruar se sulmuesi veteran, Alessandro Del Piero, do të startojë në sulm, ndërsa Marco Storari do të jetë në portë.

“Del Piero do të luajë po ashtu, ai i jep shumë skuadrës. Pres shumë nga Del Piero dhe nga Juve”, ka shtuar 42-vjeçari. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Conte: Ndaj Milanit, ndeshja e sezonit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi