Programe Forum - Welcome
Hotspot në Lumia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotspot në Lumia

Shko poshtë

Hotspot në Lumia Empty Hotspot në Lumia

Mesazh nga Master prej Mon Mar 19, 2012 5:23 pm


Pajisjet Windows Phone të Nokias së shpejti marrin mundësinë e përdorimit si hotspot mobil, është zbuluar në faqet e kompanisë. Funksionaliteti në telefonat celularë do të arrij në formën e përditësimit softuerik.
Për momentin nuk dihet se kur do të nis distribucioni i përditësimit, ndërsa dihet vetëm se kjo do të jetë “së shpejti”. Supozohet se kjo nuk do të ndodhë para paraqitjes formale të Windows Phone 7.5 Refresh, versionit të SO të Microsoft me emrin e koduar Tango. Smartphone më i avancuar nga Nokia, modeli Lumia 900, do të shitet që nga fillimi me këtë funksionalitet. Modeli më i lirë Lumia 610 gjithashtu do të shitet me përfshirje të funksionalitetit hotspot.
Lansimi i modelit Lumia 900 pritet të ndodhë kah fundi i muajit ose në fillim të muajit të ardhshëm. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hotspot në Lumia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi