Programe Forum - Welcome
Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda

Shko poshtë

Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda Empty Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda

Mesazh nga Master prej Mon Mar 26, 2012 3:23 pm

Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda 1611-300x200
- Afroju atij në bar dhe thuaji me një zë seksi: “Tung, a e je i lirë?”

- Bëj lëvizje senzuale me dorë, duke e puthur atë njëkohësisht me një puthje të njomë, vetëm sa për t’ia bërë të ditur se çka je në gjendje të bësh.

- Disi si rastësisht lëshoje para tij letërnjoftimin tënd, vetëm sa për ta parë ai se je e moshës madhore.

- Vish një bluzë shtatzënësie dhe thuaji: “Ne vishemi për punën që e duam, apo jo?”

- Fyej gjithçka që ka të bëjë me të, në mënyrë që ai të mendojë se je më e mirë se ai. Kjo do ta ndezë shumë atë.

- Tregoji atij se cilat janë këngët tua të preferuara, e më pas thuaji se mundesh t’ia këndosh ndonjërën, po të dojë.

- Disa meshkuj eksitohen edhe nga gjëra të tilla të çuditshme, p.sh. nga femrat që janë alergjike në kikirikë.

- Fillo që të dënesësh dhe qashë pa kontroll ashtu, papritmas, duke refuzuar që të shpjegosh. Meshkujve u pëlqejnë misteret.

- Nëse të ofron pije, mos e refuzo, por ama mos u bëj edhe e tillë që të mendojë se mezi e ke pritur këtë. Bëju paksa indiferente.

- Kërko nga ai që të ta huazojë telefonin, e më pas fshija të gjitha numrat e tjerë, përpos atij tëndit. Mund të zemërohet për momentin, por më vonë do t’i vijë mirë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bëjeni Për Vete Për Vetëm Dhjetë Sekonda Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi