Programe Forum - Welcome
Perse e perdorni internetit me shume? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse e perdorni internetit me shume?

Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:47 am

Fakti qe jeni duke lexuar kete teme, do te thote qe edhe ju jeni nje nder ata miliona perdorues te perditshem te Internetit. Mirepo, shumellojshmeria e informacionit qe Interneti ofron, eshte e shoqeruar edhe me nje shumellojshmeri njerezish nga shoqerite me diverse qe e perdorin ate per qellime te ndryshme.

Ne nje studim elementar qe ishte bere pak kohe me pare, doli se ka nje dallim rrenjesor ne kendveshtrim dhe perdorim te Internetit nga grupmosha te ndryshme, grupsekset e ndryshme. Per shembull, nje nga obzervimet e atij studimi ishte se meshkujt e rinj ne moshe e shohin Internetin si nje hapesire per te manifestuar individualitetin e tyre, kurse perdorueset femra jane me shume te interesuara per te marre pjese ne komunitete virtuale. E perbashketa e madhe eshte perdorimi i postes elektronike qe vazhdon te mbetet sherbimi me popullor ne Internet.

Ne kete kontekst, ne po hapim nje sondazh me anetaret e ketij forumi, per te pare se cilat jane motivet/interesat/hobet kryesore qe ju shtyjne ju te perdorni Internetin.
-Komunikim elektronik,
-Informim,
Argetim,
-Punesim/bisnez,
-Krijimtari personale,
-Te gjitha me lart,
Tjeter.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Master prej Sun Apr 08, 2012 5:33 pm

Ne fakt me sherben per shume gjera por me shume keto kohe per komunikim virtual


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse e perdorni internetit me shume? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga KITTY prej Fri Jun 29, 2012 9:24 pm

per te gjitha nga pak...Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:26 pm

Informim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse e perdorni internetit me shume? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Jun 29, 2012 9:35 pm

me fol me crack Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 29, 2012 9:38 pm

Vec per kyt pun a


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse e perdorni internetit me shume? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Vlonjati prej Sun Jul 08, 2012 7:16 pm

ehe

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 08, 2012 7:50 pm

loool un mire ti mir


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Perse e perdorni internetit me shume? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse e perdorni internetit me shume? Empty Re: Perse e perdorni internetit me shume?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi