Programe Forum - Welcome
Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore?

Shko poshtë

Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore? Empty Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:50 am

-Me shi,
-Me bore.
Te dyja.
-Asnjera.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore? Empty Re: Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore?

Mesazh nga Master prej Sun Apr 08, 2012 5:32 pm

Me shi dhe me bore te dyja jane te bukura por jo ne ekstrem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen nje dite me shi,apo nje dit me bore? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi