Programe Forum - Welcome
Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat

Shko poshtë

Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat Empty Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 7:58 pm

Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat F.0412002938782_m
Që aroma e djersës së mashkullit është, thjesht e parezistueshme për gratë, e kanë vërtetuar edhe shkencëtarët nga Universiteti ‘California’.
Ata kanë zbuluar që femrat, të cilat i kanë marr erë kimikateve që gjenden në djersën e mashkullit, kanë përjetuar shkallë më të lartë të kortizonit bashkë me nxitjen e shtuar seksuale, rrahjet më të shpejta të zemrës dhe humor më të mirë.

Ekspertët, po ashtu kanë arritur të kuptojnë se truri i femrës është i aftë që të dallojë llojin e djersës së mashkullit, dhe të kuptojë nëse i lë përshtypje apo jo. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Djersa e mashkullit nxit seksualisht femrat Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi