Programe Forum - Welcome
A janë femrat seksi më pak të mençura? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A janë femrat seksi më pak të mençura?

Shko poshtë

A janë femrat seksi më pak të mençura? Empty A janë femrat seksi më pak të mençura?

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 7:59 pm

A janë femrat seksi më pak të mençura? F.0404234525192_m
A frikësohen meshkujt nga femrat e mençura? Përdoruesit e forumit në internet të tablodit britanik “The Sun” kanë dhënë mendimet e tyre- shumica në radhë të parë do t’i zgjidhnin femrat seksi, por ka edhe prej atyre që e thonë të kundërtën.
Mirëpo, a është vërtet kështu? A i duan meshkujt femrat më të thjeshta apo i duan të mençura? “Mendoj se meshkujt frikësohen paksa nga femrat e mençura. Krahas kësaj, duhet ditur se edhe meshkujt e rinj, në mënyrë të vazhdueshme përmes medieve marrin mesazhe se janë më të dëshiruara femrat e bukura”, thotë njëri nga pjesëmarrësit në forum.

Një pjesëtare e gjinisë së kundërt, ka thënë se i do meshkujt e mençur, ashtu që do të ishte vërtet e lumtur po të takonte një të tillë. Në vend të kësaj, thotë ajo, në ditët e sotme ka shumë meshkuj që thjesht mendojnë për veten se janë të mençur.

Ndërkaq, ka edhe të tillë që mendojnë ndryshe nga shumica.

“Për mua, femrat e mençura janë shumë atraktive, për shembull Sharon Stone ka IQ 130 dhe këmbë shumë të bukura. Është bukur të mund të flasësh këndshëm me një femër dhe njëkohësisht të shikosh bukurinë e saj”, thotë një tjetër participant.

Po ashtu, është treguar se meshkujt të cilët duan lidhje serioze, nuk i lënë anash edhe aftësitë intelektuale të femrës. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A janë femrat seksi më pak të mençura? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi