Programe Forum - Welcome
Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt

Shko poshtë

Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt Empty Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 8:00 pm

Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt F.0402015006282_m
Kur bëhet fjalë për gjërat që i bëjnë shpesh meshkujt dhe të cilat e irritojnë gjininë e bukur, kjo listë është vërtet shumë e gjatë. Mirëpo, jua sjellim vetëm gjashtë shprehi të këqija të cilat i frustrojnë shumë femrat.
Prekja e pjesës intime, gogësima dhe lëshimi i gazrave në publik
Kur mashkulli në publik, ndoshta edhe në mënyrë të pavetëdijshme, prek pjesën intime të trupit të tij, kjo femrave u duket e turpshme. Në një moment të tillë ato dëshirojnë që toka të hapet dhe t’i gëlltisë brenda. Lëshimi i gazrave dhe gogësima janë, po ashtu, në këtë kategori.

Nevrikosja dhe zemërimi në komunikacion
Meshkujt shumë shpesh e humbin kontrollin dhe nevrikosen gjatë vozitjes. Kjo ndodh sidomos kur në këtë bisedë përfshihet edhe femra. Meshkujt, po ashtu, kanë paragjykime se pas timonit të automjetit që u pengon gjendet një femër.

Egoja mashkullore
Meshkujt mendojnë se ilaçi për egon e tyre është që të kenë një motor dhe me shpejtësi të madhe të kalojnë nëpër turmë. Ata nganjëherë pëlqejnë të përulin femrat, ndërsa irrituese është edhe kur gjatë shprehjes shfrytëzojnë fjalë të gabuara.Sjellja vulgare ndaj femrave
Fjalët vulgare nuk janë mënyra me të cilën mashkulli mund ta përvetësojë një femër. Ata, fjalë të tilla nuk duhet të thonë as në situata të tjera. Kjo thjeshtë nuk u pëlqen femrave.

Sjellja e papjekur dhe pakujdesia
Të shpeshta janë skenat kur femrat bisedojnë dhe zihen me partnerët e tyre, ndërsa gjatë kësaj, ata as që janë të vetëdijshëm se për çfarë është fjala, ashtu që me kalimin e kohës nuk e kanë idenë se për çfarë po bëhet kjo bisedë. Meshkujt nganjëherë nuk e kuptojnë thelbin e problemit, ndërsa kjo i irriton femrat.

Egoizmi
Femrave nuk u pëlqen kur meshkujt konsiderojnë se janë qendra e botës. Është koha që ta kuptojnë se nuk janë. Ndërsa nëse edhe femrat mendojnë se janë qendra e botës, atëherë edhe ato bëjnë gabim. Është e domosdoshme që të dyja palët të kuptojnë se jeta nuk është vetëm ajo që ata dëshirojnë, por se jeta sjell gjëra që u pëlqejnë, por edhe ato që nuk u pëlqejnë nuk janë të rralla.

/Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjërat irrituese që i bëjnë meshkujt Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi