Programe Forum - Welcome
Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:55 pm

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! si mendoni ju anetar

Mendimi im eshte me mire me dike qe te do


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Apr 15, 2012 8:03 pm

Normal qe me mire eshte me dike qe te do, por dashuria duhet te jet reciproke.
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 8:10 pm

Gjithcka jo vetem dashuria Very Happy jam dakord me ty sy bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 4:48 am

nese duhet te zgjidhja njeren, me mire me ate qe doo :)
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 22, 2012 6:01 am

mire me ate qe do sepse ndjenjat e zemres nuk i largon dot sado e hidhur qofte dashuria.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Estrela prej Mon Apr 30, 2012 10:20 am

Duaj qe te te duan.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga KITTY prej Mon May 07, 2012 8:36 pm

Me mire me dike qe me do, se sbesoj se merr shume kur je ti ai qe do dike tjeter..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 10, 2012 3:40 pm

aq sa do japesh aq do marresh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Master prej Thu May 10, 2012 8:23 pm

si ti vije u pa puna


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 5:52 am

me mire vetem Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:35 am

VLoNjate shkruajti:me mire vetem Razz

ke tre drejte per ca i di cunat;keto jan krejt me derrasa mangujt
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:10 am

me asnjeren do te ishte me mir me dike qe me do dhe qe e dua


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?! Empty Re: Më mirë me dikë që të do apo me dikë që do ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi