Programe Forum - Welcome
Ide për seks gjatë menstruacioneve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide për seks gjatë menstruacioneve

Shko poshtë

Ide për seks gjatë menstruacioneve Empty Ide për seks gjatë menstruacioneve

Mesazh nga Master prej Mon Apr 16, 2012 7:59 pm

Ide për seks gjatë menstruacioneve F.0704002953529_m
Nëse nuk dëshironi pauzë pesëditore, ofroni partneres suaj mënyra tjera të kënaqësisë seksuale. Ndoshta do të pranonte seksin klasik oral edhe pse mban tampon. Klitorisi është ngjashëm i ndjeshëm gjatë kohës së mujoreve sikurse edhe gjatë ditëve tjera.
Nga ana tjetër, juve mund t’u ofrohet seks oral, ndërsa marrëdhënien mund ta plotësoni me vibrator, duke stimuluar klitorisin (jo me penetrim në vaginë). Masturbimi i përbashkët është zgjidhje e përsosur për këto ditë të muajit, sidomos nëse përfshihet edhe përkëdhelja dhe puthja.

Një zgjidhje tjetër është seksi anal. Por, ato që nuk pranojnë seks anal, me gjasë nuk kanë kurrfarë problemi me seksin vaginal gjatë menstruacioneve.
Ide për seks gjatë menstruacioneve Foto%201ide
Megjithatë, nëse e dashura juaj dëshiron që të pushojë në ato 4-5 ditët e muajit, kjo mund t’i shërbejë jetës suaj seksuale. Kjo nuk do të thotë se duhet të kërkoni seks diku tjetër. Në fakt, disa femra thjeshtë duan të pushojnë gjatë menstruacioneve, sepse kjo i liron nga presioni dhe ua shton dëshirën për seks, pas mujoreve. Atëherë seksi mund të jetë mjaft intensiv dhe i flaktë. Dihet se çdo abstinencë, në fakt shton dëshirën, kjo vlen edhe për seksin.

Mundësitë janë të ndryshme, por e rëndësishmja është që të kihet në mendje se shijet janë individuale, ashtu që disa femra do të kënaqen në një tjetër mënyrë, në raport me femrat tjera. Prandaj është me rëndësi që me partneren tuaj të flisni dhe së bashku të vendosni për kënaqësitë. Komunikimi dhe seksi janë dy elemente të përafërta. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ide për seks gjatë menstruacioneve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ide për seks gjatë menstruacioneve Empty Re: Ide për seks gjatë menstruacioneve

Mesazh nga Master prej Tue Apr 17, 2012 4:58 pm

E ndegjuat shfrytezoni goca Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ide për seks gjatë menstruacioneve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi