Programe Forum - Welcome
Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale

Shko poshtë

Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale Empty Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale

Mesazh nga Master prej Tue Apr 24, 2012 9:02 pm

Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale F.0424083556402_m
Një ish-prift nga Holanda me emrin Marc Angenent, aktualisht ka për profesion shitjen e lodrave seksuale.
Der Spiegel raporton se Angenent ka krijuar një faqe interneti përmes së cilës shet vibratorë, kondomë dhe gjësende tjera seksuale.

Bëhet e ditur se për 23 vite ai kishte shërbyer si prift, ndërsa tani ka filluar një biznes skajshmërisht të pazakontë për të.

Ai ka thënë se është shqetësuar për jetën seksuale të besimtarëve të krishterë edhe gjatë kohës sa ka qenë prift. Ashtu që çiftet i kishte pyetur haptas: “A jeni të kënaqur me jetën tuaj seksuale?”.

Dhe, pasi me vite të tëra kishte marrë përgjigje negative, Angenent vendosi që t’i përkushtohej në tërësi kësaj pune duke u angazhuar në rolin e një lloj terapeuti seksual. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Prifti i dikurshëm shet lodra seksuale Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi