Programe Forum - Welcome
Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar??

Shko poshtë

Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar?? Empty Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar??

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:29 pm

Besoj ndonje skandal :S
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar?? Empty Re: Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar??

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 1:25 pm

ndoshta do e kisha nderprere at emarredhenie duke kuptuar se skam me vend ne jeten e tij dhe do parapelqeja indiferencen sesa hakmarrjen....
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar?? Empty Re: Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar??

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:19 am

do ta vrisja ne vend;dhe sdo me interesonte nese do shkoja ne burg(bej shaka);do mbyllesha ne vetvete,qo qaja,do rrija e vetme ne nje dhom te erret;dmth.sdo kisha deshire te jetoja.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar?? Empty Re: Si Do te Reagonit Nese Kuptoni qe i/e Dashua/i Ju ka Tradhetuar??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi