Programe Forum - Welcome
Ne kete moment....... - Faqe 6 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne kete moment.......

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 9:42 pm

First topic message reminder :

Une po degjoj muzike dhe po i hedh nje sy forumit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:56 am

postoj edhe po shoh nje film
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Fri Jul 13, 2012 1:45 pm

sa erdha ne shtepi direkt pc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne kete moment....... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 14, 2012 3:55 pm

Po flas ne tel, dhe po shikoj forumet..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Sat Jul 14, 2012 3:57 pm

po flas kudo Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne kete moment....... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 18, 2012 6:46 am

me acarun prz...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 12:19 pm

po qesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne kete moment....... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga stv2008 prej Wed Jul 18, 2012 3:30 pm

PO PI NJE DOPIO RAKI LALE QE MA PASKA LEZET SHPIRTI
ISHALLA NUK ME BO DOM SE PO JA FUS NOJ GAF HI HI HI HI


Ne kete moment....... - Faqe 6 Rmjllujpg
Ne kete moment....... - Faqe 6 2uz7cp0Ne kete moment....... - Faqe 6 2uz7cp0Ne kete moment....... - Faqe 6 2hwhe1_thjpgNe kete moment....... - Faqe 6 2uz7cp0Ne kete moment....... - Faqe 6 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 6:11 pm

po leviz nga nje dhome ne tjetren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne kete moment....... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 7:57 am

po shkruaj, ktu e kudo..Very Happy Po jam ca pergjumesh..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Master prej Wed Aug 01, 2012 4:02 pm

po rri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne kete moment....... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne kete moment....... - Faqe 6 Empty Re: Ne kete moment.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi