Programe Forum - Welcome
problem matematikor People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

problem matematikor

Shko poshtë

problem matematikor Empty problem matematikor

Mesazh nga Erzzaa prej Tue May 08, 2012 8:23 pm

Nese nxenesit ulen nga 2 vetë ne nje bangë, 7 nxenes mbeten ne kembe, e nese ulen nga 3 nxenes ne nje bangë, 2 banga mbeten te lira. Sa nx. dhe sa banga jane gjithsej?

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi