Programe Forum - Welcome
Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga Master prej Thu May 10, 2012 8:40 pm

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? F.0510000804662_m
Në seksualitetin femëror mbizotërojnë fantazitë ekzibicionale (p.sh. shikimi i mashkullit në drejtim të femrës mund të veprojë si ndonjë afrodiziak i fuqishëm, edhe në fantazi edhe në realitet).
Pothuajse në tërësi mungojnë fantazitë voajere, derisa tipi i sadomazohizmit është shumë i përhapur: shumë femra ëndërrojnë sikur mashkulli i merr në përqafim fuqishëm. Atë fantazi mund ta lexojmë si porosi të pavetëdijshme apo si synim që femra nuk dëshiron të marrë mbi vete përgjegjësinë për seks.

A mund të ndahen fantazitë me partnerin? Po, por jo përherë. Kjo mund të ndodhë kur ndër partnerët ekziston mirëkuptimi dhe bashkëpjesëmarrja.

humica e meshkujve vërtet mund të bien në krizë kur dëgjojnë se partnerja e tij fantazon për seks me meshkuj të tjerë. Andaj, është mirë që të mos teprohet: pak fshehtësi dhe fshehje të fantazive vetjake do të jenë një afrodiziak magjik. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Re: Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:28 am

interestorante Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Re: Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga Master prej Fri May 11, 2012 6:44 am

sa te pelqejne keta tema ty e


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Re: Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:27 pm

hahahaha sic te pelqejnt ty Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Re: Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga Master prej Fri May 11, 2012 8:06 pm

Un dihet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat? Empty Re: Cilat janë fantazitë më të shpeshta erotike te femrat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi