Programe Forum - Welcome
Thoni Dicka.... - Faqe 3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thoni Dicka....

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Fri May 11, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Kujdes mendimeve tuaja, sepse ato bëhen fjalët e tua!
Kujdes fjalët tuaja, sepse ato bëhen vepra e tua!
Kujdes veprat tuaja, sepse ato bëhen zakonet tuaja!
Kujdes zakoneve tuaja, sepse ato bëhen Karakteri juaj!
Kujdes Karakterit tënd, sepse ai bëhet "Fati i juaj''!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 16, 2012 9:43 pm

hahahah te shkoka te shkoka, lum ajo qe do te kete ne krahe :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Jun 17, 2012 5:43 am

[...1 jhngfc Kena 1 jhngfc Per Shoqni...]
{...Rrespekti Mbi Te Gjitha Cdo Gje Me Pasterti...}
/...Doren Kur Ta Jap Tkam Dhon Edhe Jeten.../
(...M'intereson Shoqnia Sikur Bosh Ta Kem Kuleten...)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:27 pm

plasem vape


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:55 pm

Ai:
U be kohe qe me mundon,
e sot me duhet te te them:
-Sot mes nesh gjithcka mbaron,
e me ketu nuk do te jem..

Ajo:
Vajza heshti,ne vend ngriu,
lotet me si komandonte...!
Dritherima e perpiu,
humbi ate per te cilin jetonte...!

Ai:
-Lot per mua me mos derdh,
po iki sepse te dua...!
Diku tjeter jeta me hedh,
andej ku presin per mua...!

Ajo:
-S'te kuptoj ku do te dalesh,
zemra sapo u shkermoq...!
Se te dua,te me falesh
ne endrra ishe imshoq...!

Ai:
-Te verteten s'ta them dot,
qe te dyve ne na vret...!
Eshte e kote te derdhim lot,
ti ke nje jete qe te pret...!

Ajo:
- Per ty gjithcka do te bej,
edhe ndarjen do pranoj..!
Me thuaj nrse s'me do,
te pakten kete e meritoj...!

Ne shpirt djalit i therri,
por u mbajt aq sa mundi..!
Te lutem mos me mbaj meri
rruga jona s'na con gjekundi...!

Vajza me ze nuk nxorri,
ktheu shpinen u largua...!
Nje rruge pa kthim e mori,
kjo bote nuk eshte per mua...!

Kaluan dite te erreta,
djali ne shtrat nderroi jete...!
Ne sy i ngrine lote te sinqerta,
leter vajzes,amanet....!

Me te zeza postjeri veshur
trokiti ne deren e ftohte...!
Mbi dyshemene cfelprishur,
nje e vdekur,trupngrohte....!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 5:32 am

Gjëja më e mirë për ti dhënë armikut është falja, kundërshtarit tolerancën, mikut zemrën, fëmijës një shembull të mirë, babait nderimin, nënës sjelljen që do ta bënte krenare për ty, vetes respektin, të gjithëve mirësinë.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Embelsira prej Tue Jun 26, 2012 9:11 pm

Nuk duhet te kemi zili asnje sepse duke pasur zili si japim vlere vetes tone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 27, 2012 7:48 am

Ferrin kam per shoqerine;parajsen e kam per klimen...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Sep 01, 2012 3:23 pm

Nuk te them dot lamtumire, shpresa e fundit iku me ty,dot jo se imagjinoj,qe sdo te shoh me ...habitem si valle jam gjalleti sjeton me. Me duket si perralle,pse s'qendrove me mua,ti e di pa ty smundem,vllacko shum te dua.... lotet shembin malet,gabim qe zoti beri kjo gje jo si falet....Si valle do zgjohem un ne mengjes,dhe prane meje ti sdo te jesh, pse o vllacko te vetem ti me le....lotet nuk thahet fytyra plot trishtim,humbjen tende dot spo e perballoj....Sad Sad Sad Sad Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 01, 2012 3:37 pm

jom ajo qe jom ndjenja per asnjo skom;rrepere e vertet muziken e kom ngjak perjet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Sun Sep 09, 2012 7:03 am

ika


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Sep 14, 2012 2:47 pm

Shkolla na mèsøi 36 shkrøñja ....... Jeta mè tregøì se atø jan vetém 3. ..... Ø.T.R —
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Tue Oct 09, 2012 7:36 pm

malll


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Oct 14, 2012 8:04 pm

daddy's littel girl...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Nov 11, 2012 8:17 pm

Zoti eshte pran nesh...:)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Thu Dec 27, 2012 12:07 pm

te duaaaaaaaaaaa


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:10 am

Thoni Dicka.... - Faqe 3 400833_344468628980277_693765312_n
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:10 am

Dua t'iu kerkoj ndjese te gjithe atyre qe nuk i kam ofenduar akoma .
Kini durim !
Do t'iu vije radha se shpejti ...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... - Faqe 3 Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi