Programe Forum - Welcome
Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës

Shko poshtë

Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës Empty Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 12:17 pm

Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës Bunker_b1
Peter Keller punoi për tetë vjet për të ndërtuar një bunker. Më pas filloi të hiqte ushqime mënjanë, për t’i çuar në bunker, të cilin e ndërtoi sepse besonte se mund ta shpëtonte nga fundi i botës. Por, një një moment depresiv, ai vraua gruan dhe vajzën e tij, ndërsa më pas shkoi dhe u vetëvra në bunkerin që e kishte ndërtuar pikërisht për t’i mbijetuar fundit të botës. Shumë amerikanë në fakt, siç raportojnë mediat, kanë nisur të marrin masa për fundin e botës, pasi besojnë se ai është i afërt.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës Empty Re: Vdes në bunkerin që e ndërtoi për t’i mbijetuar fundit të botës

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:47 am

mos u merzit se edhe ne te tjeret mbas teje jemi;te gjith mbas asaj rruge do jemi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi