Programe Forum - Welcome
 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Mendimi juaj?

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Sep 01, 2011 9:32 am

me mire nje e vertete e dhimbshme apo nje genjeshter e bukur?


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:42 am

Preferoj me mire nje te vertet te dhimbshme se sa nje genjehster te bukur sepse thone se e verteta te vret vetem nje here kurse genjeshtra sa e her e kujton...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 12:10 pm

Me mire nje e vertet sido qe te jete sesa nje genjeshter e bukur sepse sado e bukur genjeshter mbetet...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga picasso prej Thu Sep 01, 2011 12:10 pm

preferoj nj te vertet te dhimbshme(por ne momentin e duhur)
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:42 pm

Me mire nje e vertet e dhimbshme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 1:19 pm

sa mendime eeeee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:59 am

me mire nje e vertete e dhimbshme;edhe pse do te te dhemb thell ne shpirt me mire ta dish se cka mendojn te tjeret per ty,apo cfare ndodh afer teje.Un i vleresoj njerezit e sinqerte si puna ime.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:00 pm

edhe po mos te jete shume shpejt do dale


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 4:52 pm

Na ndodh të gjithëve të marrim lajme të këqia, të shëmtuara, na ndodh të themi apo të vendosim dicka ose të bëjmë apo jo dicka të vështirë apo të sikletshme që mund të ndikoj mbi ndjenjat e miqësisë,dashurisë apo familjes...

Si mendoni... ..????

Është më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur??


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Master prej Sat May 12, 2012 4:56 pm

Normale qe me mire te dish gjithcka qofte e mire apo e keqe...pastaj te mos harrojme se nganjeher...duhet te genjejme nga frika mos humbasim dike apo varet si eshte situata...por asnjeher genjeshtra qe vertet mund ta bejne dike te vuaj...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga SunShiNe prej Sat May 12, 2012 4:59 pm

Per mendimin tim, me mir nje e vertet se sa nje genjeshter, sepse sado e rende qoft ajo nje dit do dali e verteta, edhe kur e merr vesh do zhgenjehesh e lendohesh me shum


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:28 am

Me mire nje e vertete e hidhur sesa nje genjeshter e embel;por ne boten ku jetojm ne vec genjeshtra te embla po na thojn,te verteten e hidhur e kan len pas dore;i adhuroj njerezit qe ma thon te verteten ne sy sado e hidhur qofte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 5:27 am

me mire nje e vertete e dhimbshme, genjeshtra mbetet genjeshter


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:48 am

Esht sikur puna e jetes(genjeshter e bukur)ndersa vdekja nje genjeshter e dhimbshme)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:13 am

me e mire nje e vertete e hidhur sepse na jep nje mesazh dhe na jep force per te ecur perpara sado e dhimbshme te jet ajo;sepse jetes nuk i dihet kurre


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:23 pm

genjeshta i ka kembet e shkurtera


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur? Empty Re: Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi