Programe Forum - Welcome
iPhone 5 LM, koncept tjetër për iPhone People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iPhone 5 LM, koncept tjetër për iPhone

Shko poshtë

iPhone 5 LM, koncept tjetër për iPhone Empty iPhone 5 LM, koncept tjetër për iPhone

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 9:49 am


Një dizajner më emrin Antoine Brieux ka dalë me një koncept tepër të mrekullueshëm për iPhone, koncept ky i quajtur iPhone 5 Liquid Metal (LM).
Dizajneri francez krijoi konceptin e iPhone 5 më një përformancë të lartë të shtresës së jashtme të quajtur Liquidmetal, dhe gjithashtu edhe me disa specifika të menduara nga vetë ai, të cilat mund të shihen në foton më lartë.
Ai gjithashtu ka vendosur të përdorë butonin ‘home’, duke thënë se iPhone pa butonin ‘home’ nuk do të duket më si iPhone, por si ndonjë tjetër smartphone./itshqip


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

iPhone 5 LM, koncept tjetër për iPhone Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi