Programe Forum - Welcome
Zbulohet ilaçi që shmang dehjen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbulohet ilaçi që shmang dehjen

Shko poshtë

Zbulohet ilaçi që shmang dehjen Empty Zbulohet ilaçi që shmang dehjen

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:18 pm

Zbulohet ilaçi që shmang dehjen Alkol-300x200

Të konsumosh shumë alkool, pa pasoja të pakëndshme duket e pamundur. Por kërkuesit amerikanë mendojnë se një gjë e tillë mund të arrihet. Ata janë duke testuar një ilaç që mund të shmangë dehjen.

Ilaçi që është quajtur iomazenil, duhet të pihet përpara se të konsumohet alkooli. Sipas studiuesve, ky ilaç mund të eliminojë të gjitha efektet që alkooli sjell në trurin e njeriut. Kështu nuk do të keni më marrje mendsh, humbje ekuilibri apo të qeshura pa kontroll, pavarësisht sasisë së madhe të alkoolit që konsumoni.

Por iomazenil nuk është thjesht një pilulë që ju lejon të pini më shumë, pasi studiuesit presin që ky ilaç të bëjë që njerëzit të mos dehen asnjëherë.

Ilaçi është ende në një fazë eksperimentale, por testimet e tij të para kanë dhënë rezultate inkurajuese.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Zbulohet ilaçi që shmang dehjen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zbulohet ilaçi që shmang dehjen Empty Re: Zbulohet ilaçi që shmang dehjen

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 4:49 am

edhe ket ilac e paskan shpikur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi