Programe Forum - Welcome
Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara.

Shko poshtë

Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara. Empty Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara.

Mesazh nga Master prej Mon May 21, 2012 8:13 pm

1.Indonezia - Suharto - 15-35 Miliard dollare.
2.Filipia - Ferdinand Marcos - 5-10 Miliard dollare.
3.Kongo - Sese Seko - 5 Miliard dollare.
4.Nigeria - Sani Abacha - 2-5 Miliard dollare.
5.Serbia - Slobodan Milosevic - 1 Miliard dollare.
6.Haiti - J-C Duvalier - 300-800 Milion dollare
7.Peruja - Alberto Fujimori - 600 Milion dollare.
8.Ukrahina - Pavlo Lazarenko - 114-200 Milion dollare.
9.Nikaragua - Arnoldo Aleman - 100 Milion dollare.
10.Filipia - Joseph Estrada - 78-80 Milion dollare.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi