Programe Forum - Welcome
Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur

Shko poshtë

Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur Empty Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 12:44 pm

Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur F.0526001618217_m
Duhet që patjetër të provoni gjëra të reja, bashkojini me të vjetrat, por duhet të jeni të sigurta që pozicioni juaj nuk do t'ju lërë në baltë, pra të dini që mund të keni gjithmonë një orgazëm, kur t'u nevojitet.
Tashmë jeni të etura për një lidhje të thellë me partnerin tuaj (ose ndoshta
mund të jetë edhe e kundërta). Ajo që ju dëshironi fizikisht dhe emocionalisht, mund të ndryshojë me kalimin e kohës. Kushtojini vëmendje asaj që ju ndieni (ose që nuk ndieni) dhe adoptohuni me këtë normalitet të ri.

Gjatë rritjes së kënaqësisë seksuale, meshkujt përjetojnë një hov miks neurokimik dhe janë tërësisht "të dehur seksualisht". Me fjalë të tjera, ata janë shumë të papërmbajtur nga dëshira dhe gëzimi për të vënë re "defektet e tua". Lërini mënjanë këto dhe shumë shpejt ju do të shijoni po aq shumë kënaqësi sa ai. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çdo femër ka një pozicion të sigurt që e bën të lumtur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi